lANGŲ IR DURŲ MONTAVIMAS

Kokybiškas langų ir durų montavimas yra vienas svarbiausių rodiklių, lemiančių nepriekaištingą naujų gaminių kokybę bei ilgalaikę jų eksploataciją. Plastikiniai langai, mediniai langai, durys, pagaminti iš pačių geriausių medžiagų, nebus sandarūs ir kokybiški, jei bus sumontuoti naudojant nekokybiškas medžiagas ar pažeidžiant darbų technologiją.

gAUTI PASIŪLYMĄ
GAMINIŲ MONTAVIMAS
saules ekeltrine kiekvienai seimai. Lai saule Jums moka už Jūsų atostogas

Saulės elektrinės montavimas 

 

Saulės elektrinė ant Jūsų stogo – tai būdas uždirbti ir taupyti, kuomet šviečia saulė. Išnaudokite protingai saulės naudą. Kreipkitės į mus ir mes atliksime visus darbus už Jus. Pradedant nuo prašymų, dokumentų pateikimo ir baigiant saulės elektinės montavimo darbais. Lai saulė Jums uždirba pinigus. 

gAUTI PASIULYMĄ

lANGŲ IR DURŲ SERVISO PASLAUGOS

Sunkiai atsidaro langas ir jį reikia sureguliuoti? O gal turite neatidaromus langus ir Jums trūksta galimybės vėdinti patalpas? Kreipkitės į mūsų serviso skyriaus specialistus. Į nevarstomus langus sumontuosime langų varčias, kurias bus galima atidaryti, praverti iš viršaus ar naudotis mikroventiliacijos funkcija. Kokybiškas ir operatyvus plastikinių langų reguliavimas, medinių langų reguliavimas, langų remontas, stiklo paketų keitimas, langų tarpinių keitimas – pagrindinės LANGASTA serviso tarnybos teikiamos paslaugos.

gAUTI PASIŪLYMĄ
langu-remontas
oro kondicionieriai

KONDICIONAVIMO – ŠILDYMO – VĖDINIMO SPRENDIMAI

Prekiaujame šilumos siurbliais bei oro kondicionieriais. Galime pasiūlyti platų kondicionavimo – šildymo – vėdinimo įrenginių asortimentą. Kokybiškas montavimas mūsų privalumas.

gAUTI PASIULYMĄ
PASTOLIU NUOMA

pASTOLIŲ NUOMA

PASTOLIAI lengvi, naujausios modifikacijos, LENGVAI MONTUOJAMI (paprasta konstrukcija – sumontuos kiekvienas). Turime papildomų pastolių elementų, kurių pagalba galima sumontuoti sudėtingas konstrukcijas – apeiti išsikišusias palanges, praplatinti pastolių aikšteles bet kokiame aukštyje, išlyginti nuolydžius ar laiptus, montuoti aikšteles skirtinguose aukščiuose. Darbinis pastolių plotis 0,73 m; rėmų aukštis 2,00 m. ir 1,00 m; aikštelių ilgis 3,07 m. ir 2,07 m.

gAUTI PASIULYMĄ

Nemokama SPECIALISTO KONSULTACIJA

Skambinkite – patarsime, padėsime išsirinkti tinkamiausią variantą Jums